Sort by
  • The Time Traveler's Wife

    ★★★

  • The Ring

    ★★★★

  • Final Destination 2

    ★★½

  • Trilogy of Terror

    ★★★★

  • They Live

    ★★★★½

  • Final Destination 3

    ★★★★

  • Crush

    ★★★

  • Avatar

    ★★★

  • Major Payne

    ★★★

  • Cats Don't Dance

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Pokémon Ranger and the Temple of the Sea

    ★★½

  • Pokémon: Destiny Deoxys

    ★★½

  • Pokémon: Jirachi - Wish Maker

    ★★½

  • Pokémon: Lucario and the Mystery of Mew

    ★★★

  • Pokémon Heroes: Latios and Latias

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★