Sort by
  • You People

    ★★

  • Dog Gone

    ★★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • Mumbai Mafia: Police vs the Underworld

    ★★★

  • Mick Øgendahls nytår

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • The Elephant Whisperers

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Simon Talbot: Optur

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Spirited

    ★★★

  • State of Alabama vs. Brittany Smith

    ★★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • Matriarch

    ★★½

  • Grimcutty

    ½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Lou

    ★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Sidney

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★

  • Welcome to the Club

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • The Patient

  • Barbarian

    ★★★★

  • Loving Adults

    ★★

  • Me Time

    ★★

  • Samaritan

    ★½

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★½

  • The Invitation

    ★½

  • I Came By

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★