Sort by
  • Napoleon

    ★★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • The Exorcist: Believer

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★½

  • V/H/S/85

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★

  • Pain Hustlers

    ★★

  • The Nun II

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Angle

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Strays

  • Heart of Stone

    ★★

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sharksploitation

    ★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Hijack

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Secret Invasion

    ½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • The Crowded Room

  • Extraction 2

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Love & Death

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Last Thing He Told Me

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • The Ritual Killer

    ½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Woooooo! Becoming Ric Flair

    ★★★½

  • The Apology

    ★★★