Sort by

Marianna has logged 12 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
1917

1917

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Solaris

Solaris

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
District 9

District 9

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Dark City

Dark City

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Coherence

Coherence

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Starship Troopers

Starship Troopers

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Drive

Drive

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Illusionist

The Illusionist

2006
×
★★★★
Edit this entry