Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • Man on Pause

    ★★½

  • Entergalactic

    ★★★★

  • The Most Hated Man on the Internet

  • James Corden's Top Gun Training with Tom Cruise

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Meltdown: Three Mile Island

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Worst Roommate Ever

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • We Need to Talk About Cosby

    ★★★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Mo Amer: Mohammed in Texas

  • Sing 2

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

  • The French Dispatch

    ★★

  • The Summit of the Gods

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Stuck Apart

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ethos

    ★★★½