Sort by
  • Saw X

    ★★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Depp V Heard

  • The Covenant

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

  • Missing

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • The Gabby Petito Story

  • Smile

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Moving On

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Clerks III

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

    ★★★★

  • Fall

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Thor: Love and Thunder

  • Dirty Little Secret

  • Somewhere in Queens

    ★★★½

  • Pistol

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★½

  • Firestarter

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Metal Lords

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • The Outwaters

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★★

  • Moonfall

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Deadly Garage Sale

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★