Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
After We Fell

After We Fell

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Diana: The Musical

Diana: The Musical

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
26
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Worth

Worth

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
03
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Lady Boss: The Jackie Collins Story

Lady Boss: The Jackie Collins Story

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Whiplash

Whiplash

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Ma

Ma

2019
×
Read the review Edit this entry