Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hollywood Stargirl

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★½

  • Morbius

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • The In Between

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Single All the Way

  • West Side Story

    ★★★★

  • Hawkeye

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • Munich: The Edge of War

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Cinderella

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Pray Away

    ★★★

  • Loki

  • Hating Peter Tatchell

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Pride

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • The Fallout

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Wish You

  • WandaVision

  • Death to 2020

  • The Prom

    ★★★½

  • Dance of the Forty One

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Rebecca

    ★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★½

  • The Boys in the Band: Something Personal

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Supernova

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Call

  • Summerland

    ★★★★