Sort by

Toni has logged 21 entries for films during July 2014.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Calvary

Calvary

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Jauja

Jauja

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Kumiko, the Treasure Hunter

Kumiko, the Treasure Hunter

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Hany

Hany

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Free Fall

Free Fall

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Welcome Home

Welcome Home

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Golden Chariot in the Sky

Golden Chariot in the Sky

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Krásno

Krásno

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Wonders

The Wonders

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Fish & Cat

Fish & Cat

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Corn Island

Corn Island

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Leviathan

Leviathan

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Free Range

Free Range

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Disobedient

The Disobedient

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Black Coal, Thin Ice

Black Coal, Thin Ice

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Norway

Norway

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Comeback

Comeback

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Late Season

Late Season

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Perpetual Sadness

Perpetual Sadness

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Rocket Rain

Rocket Rain

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Life Itself

Life Itself

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry