Sort by

Dan has logged 51 entries for films during March 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Deep Blue Sea

Deep Blue Sea

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Client

The Client

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
You Don't Know Bo

You Don't Know Bo

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Guru of Go

Guru of Go

2010
×
★★★½
Edit this entry  
28
Get Hard

Get Hard

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Elway To Marino

Elway To Marino

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Dear White People

Dear White People

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Brian and the Boz

Brian and the Boz

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
¡Three Amigos!

¡Three Amigos!

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Birdemic: Shock and Terror

Birdemic: Shock and Terror

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Small Potatoes: Who Killed the USFL?

Small Potatoes: Who Killed the USFL?

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Count of Monte Cristo

The Count of Monte Cristo

1934
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Without Bias

Without Bias

2009
×
★★★
Edit this entry  
22
Sex Tape

Sex Tape

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
21
Nurse 3-D

Nurse 3-D

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Insurgent

Insurgent

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Survive and Advance

Survive and Advance

2013
×
★★★★
Edit this entry  
18
The Kentucky Fried Movie

The Kentucky Fried Movie

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Big Shot

Big Shot

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
I Hate Christian Laettner

I Hate Christian Laettner

2015
×
★★★½
Edit this entry  
16
The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Space Cowboys

Space Cowboys

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
And the Oscar Goes To...

And the Oscar Goes To...

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Blacula

Blacula

1972
×
★★½
Edit this entry  
15
Run All Night

Run All Night

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Wishmaster

Wishmaster

1997
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
The Internship

The Internship

2013
×
Read the review Edit this entry  
14
Cinderella

Cinderella

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Frozen Fever

Frozen Fever

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Welcome to the Jungle

Welcome to the Jungle

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Mission to Mars

Mission to Mars

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Fletch

Fletch

1985
×
★★★½
Edit this entry  
11
Enemies Closer

Enemies Closer

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ernest Goes to Jail

Ernest Goes to Jail

1990
×
Read the review Edit this entry  
09
Sky High

Sky High

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Lionheart

Lionheart

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Double Jeopardy

Double Jeopardy

1999
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Relic

The Relic

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Foxcatcher

Foxcatcher

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Unfinished Business

Unfinished Business

2015
×
Read the review Edit this entry  
07
Chappie

Chappie

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
Timecop

Timecop

1994
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Captain EO

Captain EO

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Michael Jackson's Thriller

Michael Jackson's Thriller

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Last Man on Earth

The Last Man on Earth

1964
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Power/Rangers

Power/Rangers

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Teen Witch

Teen Witch

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Once Bitten

Once Bitten

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry