• Jingle Bell Bride

    ★★½

  • Christmas Tree Lane

    ★★

  • Mr. 365

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Christmas on Ice

    ★★

  • Aurora Teagarden Mysteries: Reunited and It Feels So Deadly

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Picture Perfect Mysteries: Exit Stage Death

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Tales from the Hood 3

    ★★★

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Lovers Rock

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • Love, Guaranteed

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★½

  • Wedding Every Weekend

    ★★★

  • Host

    ★★★★

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★½

  • Ava

    ★★

  • Force of Nature

    ★★

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Disco Graveyard

    ★★★

  • Decapitato: Consequenze Mortali

  • Death Walks on Nitrate

    ★★★

  • A Common Era

    ★★★

  • His & Herzog

    ★★★

  • Patton Oswalt: I Love Everything

  • The Au Pair Nightmare

    ★★½

  • Not Alone in Here

    ★★★½

  • Aurora Teagarden Mysteries: Heist and Seek

    ★★½

  • The Wrong Missy

    ★★½

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • MatchMaker Mysteries: A Fatal Romance

    ★★½

  • Extraction

    ★★½

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Ruby Herring Mysteries: Prediction Murder

    ★★

  • Mystery 101: An Education in Murder

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

  • The Hunt

    ★★★

  • Mulan

    ★★★

  • Live Forever

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Alone

    ★★★★

  • Playdate with Destiny

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Riddled with Deceit: A Martha's Vineyard Mystery

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★½

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Picture Perfect Mysteries: Dead Over Diamonds

    ★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★

  • McMillion$

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★½

  • Possessor

    ★★★