• Gretel & Hansel

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Downhill

    ★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★★½

  • His House

    ★★★½

  • Gourmet Detective: Roux the Day

    ★★½

  • Goldman v Silverman

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • A Beautiful Place to Die: A Martha's Vineyard Mystery

    ★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • The Christmas High Note

    ★★

  • The Grudge

    ★½

  • Megan, 26

    ★★★

  • Beauty Juice

    ★★★

  • A Family Christmas Gift

    ★★

  • It's Beginning to Look a Lot Like Christmas

    ★★★½

  • Christmas On My Mind

    ★★½

  • Double Holiday

    ★★½

  • A Christmas Carol

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Angel Falls: A Novel Holiday

    ★½

  • A Cheerful Christmas

    ★½

  • Rediscovering Christmas

    ★★

  • A Christmas Winter Song

    ★★★

  • Holiday Date

    ★★★

  • Christmas in Montana

    ★★★

  • The Haunted Swordsman

    ★★★★

  • Christmas Stars

    ★½

  • 6 Underground

    ★★★½

  • Time for You to Come Home for Christmas

    ★★★

  • Grounded for Christmas

    ★★★

  • Christmas at Dollywood

    ★★½

  • A Christmas Love Story

    ★★½

  • A Homecoming for the Holidays

    ★★

  • Christmas Unleashed

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • My Best Friend's Christmas

    ★★

  • Christmas Town

    ★★

  • Merry Liddle Christmas

    ★★½

  • Christmas in Rome

    ★★★

  • Sense, Sensibility & Snowmen

    ★★½

  • Staging Christmas

  • Christmas In Evergreen: Tidings of Joy

    ★★

  • Christmas at the Plaza

    ★★½

  • Holiday Rush

    ★★½

  • A Christmas Wish

    ★★★

  • The Christmas Club

    ★★★

  • Never Surrender: A Galaxy Quest Documentary

    ★★★★

  • Check Inn to Christmas

    ★★★

  • A Christmas Duet

    ★★★

  • Christmas 9 to 5

    ★★½

  • Cherished Memories: A Gift to Remember 2

    ★½

  • Our Christmas Love Song

    ★★½

  • Christmas at Graceland: Home for the Holidays

    ★★★

  • Twinkle All the Way

    ★★★½

  • Holiday Hearts

    ★★★

  • The Magical Christmas Shoes

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • A Godwink Christmas: Meant For Love

    ★★★

  • Write Before Christmas

    ★★