RSS feed for InSession Film -
  • March of the Penguins

    ★★★★

  • High Flying Bird

    ★★★★

  • Millions

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★

  • Walk the Line

    ★★★½

  • Capote

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Munich

    ★★★½

  • Grizzly Man

    ★★★★½

  • Inside World War II

    ★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★½

  • Junebug

    ★★★★

  • The Standoff at Sparrow Creek

    ★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★½

  • The Squid and the Whale

    ★★★★

  • Serenity

    ★★

  • Fyre Fraud

    ★★★