RSS feed for Diego
  • Little Women

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Ma

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Brightburn

    ★★½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★

  • Greener Grass

    ★★★★

  • Monos

    ★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • The Night Comes for Us

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • The Meg

    ★★

  • Burning

    ★★★★

  • Tel Aviv on Fire

    ★★★★

  • Rampage

    ★★½

  • Transit

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★

  • The Post

    ★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • mother!

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • Brigsby Bear

    ★★★★

  • Lemon

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★½

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • Tickled

    ★★★½

  • Swiss Army Man

    ★★★★½

  • Toback Vs. Mailer: The Incident

    ★★★½

  • The Martian

    ★★★½

  • Room

    ★★★★½

  • Green Room

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★½

  • Over the Garden Wall

    ★★★★

  • Big Hero 6

    ★★★

  • John Wick

    ★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Zero Charisma

    ★★★½

  • Enemy

    ★★½

  • The World's End

    ★★★

  • The Grey

    ★★★½

  • The Thing

    ★½

  • Contagion

    ★★★½

  • Drive

    ★★★★

  • Battle: Los Angeles

    ★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★½

  • Kick-Ass

    ★★★

  • The Descent: Part 2

    ★½

  • Mother

    ★★★★½