RSS feed for Diego

Diego has logged 17 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
What's Eating Gilbert Grape

What's Eating Gilbert Grape

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Producers

The Producers

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Room

Room

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Time Machine

The Time Machine

2002
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Lolita

Lolita

1962
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Greener Grass

Greener Grass

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Tel Aviv on Fire

Tel Aviv on Fire

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Art of Self-Defense

The Art of Self-Defense

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Lemon

Lemon

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rampage

Rampage

2018
×
★★½
Edit this entry  
04
The Meg

The Meg

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
La La Land

La La Land

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
mother!

mother!

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry