Sort by
  • Beast

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • The Day the Music Died: The Story of Don McLean's

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Elvis

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Blacklight

    ★½

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Turbo Cola

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Last Train to Christmas

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • The Claus Family 2

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½