• Luca

    ★★★★½

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

    ★★½

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

    ★★★½

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★

  • Olivia Rodrigo: A Short Film

  • Friends: The Reunion

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Shadow and Bone - The Afterparty

    ★★★

  • We Broke Up

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Caught by a Wave

    ½

  • Seaspiracy

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Creating The Queen's Gambit

  • Death to 2020

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Canvas

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Love and Monsters

  • Rebecca

    ★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Paramedic

    ★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Unpregnant

    ★★★

  • Quo vadis, Aida?

    ½

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • All Together Now

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • My Brother Jordan

    ★★★★★

  • Work It

    ★★

  • Host

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Under the Riccione Sun

    ★½

  • Normal People Confessions

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ½

  • Feel the Beat

    ★★★

  • Dating Amber

    ★★★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★½

  • The Lovebirds

    ★★½

  • Ben Platt: Live from Radio City Music Hall

    ★★★★½

  • Taylor Swift City of Lover Concert

    ★★★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Murder to Mercy: The Cyntoia Brown Story

    ★★★½

  • A Secret Love

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★

  • Emma.

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • 365 Days

    ½

  • Tesla