RSS feed for InvidFighter

InvidFighter has logged 36 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Batman: Under the Red Hood

Batman: Under the Red Hood

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Death Machines

Death Machines

1976
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Wrestler

The Wrestler

1974
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
Knock Knock

Knock Knock

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
The Gingerdead Man

The Gingerdead Man

2005
×
Read the review Edit this entry  
28
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Planet Terror

Planet Terror

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Batman vs. Robin

Batman vs. Robin

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Dolemite

Dolemite

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Texas Chainsaw Massacre 2

The Texas Chainsaw Massacre 2

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Bloodsport

Bloodsport

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Showdown in Little Tokyo

Showdown in Little Tokyo

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Zombieland

Zombieland

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Rest Stop: Don't Look Back

Rest Stop: Don't Look Back

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Soul Surfer

Soul Surfer

2011
×
Read the review Edit this entry  
16
Queen of the Damned

Queen of the Damned

2002
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Felidae

Felidae

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Death Proof

Death Proof

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Anaconda

Anaconda

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Crocodile Hunter: Collision Course

The Crocodile Hunter: Collision Course

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Son of Batman

Son of Batman

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Vanishing Point

Vanishing Point

1971
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Club Dread

Club Dread

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Ted

Ted

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Justice League: Doom

Justice League: Doom

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Bugsy

Bugsy

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Cobra

Cobra

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Dead Bang

Dead Bang

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Godzilla vs. Megaguirus

Godzilla vs. Megaguirus

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Rift

The Rift

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry