iOnlyf9z has logged 17 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Berserk: The Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey

Berserk: The Golden Age Arc II - The Battle for Doldrey

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Crazy Heart

Crazy Heart

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Mommy

Mommy

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Walk the Line

Walk the Line

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Atonement

Atonement

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Last Detail

The Last Detail

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Paths of Glory

Paths of Glory

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Captain Phillips

Captain Phillips

2013
×
★★★★
Edit this entry  
23
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
16
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★
Edit this entry  
04
Joker

Joker

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Master

The Master

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Taxi Driver

Taxi Driver

1976
×
★★★★★
Edit this entry