• Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★

  • Face to Face Time

    ★★

  • TFW No GF

    ★★★★★

  • Feels Good Man

    ★★

  • Spree

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★

  • The Fanatic

    ★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

  • Aziz Ansari: Right Now

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Benchwarmers 2: Breaking Balls

    ½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Adam Sandler: 100% Fresh

  • The House That Jack Built

    ★★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

  • Game Over, Man!

  • Alt-Right: Age of Rage

  • Marlon Wayans: Woke-ish

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Chris Rock: Tamborine

  • Fred Armisen: Standup for Drummers

  • Brian Regan: Nunchucks and Flamethrowers

  • Tracy Morgan: Staying Alive

  • Amy Schumer: The Leather Special

  • Bill Burr: Walk Your Way Out

  • Take the 10

  • Gabriel Iglesias: I'm Sorry for What I Said When I Was Hungry

  • Dana Carvey: Straight White Male, 60

  • Kevin Hart: What Now?

  • Jeff Foxworthy & Larry the Cable Guy: We've Been Thinking

  • The Do-Over

  • Hell or High Water

    ★★★½

  • Sausage Party

  • Gary Numan: Android In La La Land

    ★★

  • Keanu

  • Zootopia

  • Hannibal Buress: Comedy Camisado

  • The Ridiculous 6

  • John Mulaney: The Comeback Kid

  • Anthony Jeselnik: Thoughts and Prayers

  • Hardcore Henry

  • American Ultra

  • Smosh: The Movie

  • The Lobster

    ★★★★

  • Sicario

    ★★★★

  • Demetri Martin: Live (At The Time)

  • Aziz Ansari: Live at Madison Square Garden

  • Dope

  • The D Train

  • The Interview

    ★★½

  • Expelled

    ½

  • Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

  • Inherent Vice

    ★★★

  • The Cobbler

  • The Fluffy Movie

  • Kid Cannabis

  • Mr. Peabody & Sherman

  • Patton Oswalt: Tragedy Plus Comedy Equals Time

  • The Nut Job

  • Anchorman 2: The Legend Continues

  • Bo Burnham: What.

  • Aziz Ansari: Buried Alive

  • Free Birds