Sort by
  • Zen – Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★★½

  • Injustice

  • The Ninth Jedi

  • The Elder

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • The French Dispatch

  • Black Widow

    ★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Cosmic Sin

    ½

  • Boss Level

    ★★½

  • The Little Things

  • WandaVision

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★

  • Long Toast

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Dry

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★