Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★

  • When Time Got Louder

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • You Can Live Forever

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Spin Me Round

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★★★

  • All of Us Are Dead

    ★★★★

  • So Damn Easy Going

    ★★★

  • Wake

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Batsheva x Anna Sui

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Appendage

  • Birds of Paradise

  • Squid Game

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Midnight

    ★★

  • Luca

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Beau

    ★★½

  • Ride or Die

  • Save Ralph

  • Seaspiracy

  • The Fallout

    ★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Sweet Home

    ★★★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Call

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • Ethos

  • Young Adult Matters

    ★½

  • My First Summer

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

  • The Haunting of Bly Manor

  • Run

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Unpregnant

    ★★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Night in Paradise

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Summerland

  • Summer of 85

    ★★

  • Joan's Galaxy

    ★★★

  • Manxin

    ★★

  • #Alive

    ★★½

  • The World to Come

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • The Social Dilemma