• Fyre

    ★★½

  • Fyre Fraud

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Twisted Pair

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • Cam

    ★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★★★★

  • Truth or Dare

    ½

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • F*&% the Prom

    ½

  • Pottersville

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

    ★★★★★

  • Mariah Carey's All I Want for Christmas Is You

    ★½

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★★

  • mother!

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • Death Note

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • You Were Never Really Here

    ★★★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Okja

    ★★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★

  • You Get Me

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • Life

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • The Tickle King

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Gantz:O

    ★½

  • Snowden

    ★★½

  • The Founder

    ★★

  • I Am Not Your Negro

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★

  • Nine Lives

  • Suicide Squad

  • Star Trek Beyond

    ★★

  • Your Name.

    ★★★★½

  • Nerve

    ★½

  • Finding Dory

    ★★★½

  • The Neon Demon

    ★½

  • The Nice Guys

    ★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★½

  • Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny

    ★½

  • Zootopia

    ★★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Yoga Hosers

    ½