RSS feed for IsabelleLeclerc
  • Kitty Foyle

    ★★½

  • The Benchwarmers

    ½

  • Weekend

    ★½

  • Dear Heart

    ★★½

  • The Male Animal

    ★★½

  • The Animal Kingdom

    ★★

  • Peppermint Frappe

    ★★½

  • X: The Man with the X-Ray Eyes

    ★★½

  • The Beggar's Opera

    ★★

  • Bastards

    ★½

  • The Flowers of St. Francis

    ★★

  • Shampoo

    ★★

  • The Black Cat

    ★★

  • Liverpool

    ★½

  • Grown Ups 2

    ½

  • Taken 3

    ½

  • Divergent

    ★½

  • Suddenly

    ★½