• Chungking Express

    ★★★★½

  • Citizen Kane

    ★★★½

  • The Report

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • Hocus Pocus

    ★★★★

  • My Brother Jordan

    ★★★★

  • Saw

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★★

  • Titanic

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★½