Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★

  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ★★

  • Anyone But You

    ★★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • Napoleon

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

  • Maestro

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • All of Us Strangers

  • Poor Things

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Our Body

    ★★★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★½

  • Passages

    ★★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Kokomo City

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½