RSS feed for isisneros
  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Ema

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • The Fanatic

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★

  • Everybody's Everything

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Suspiria

    ★★★★½

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★★

  • Christmas Presence

  • Hereditary

  • Mandy

    ★½

  • mother!

    ★★★★★

  • Woodshock

    ★★★★

  • Lady Bird

  • First Reformed

    ★★★★★

  • The Shape of Water

  • England Is Mine

    ★★★½

  • Turn It Around: The Story of East Bay Punk

    ★★★

  • Good Time

    ★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★

  • On Body and Soul

    ★★★★½

  • Beach Rats

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★★½

  • Columbus

    ★★★★

  • Call Me by Your Name

  • 20th Century Women

    ★★★★½

  • Jackie

    ★★★★½

  • Arrival

  • La La Land

  • Sing Street

    ★★★★

  • All These Sleepless Nights

    ★★★★

  • Anomalisa

    ★★★★

  • The Lobster

    ★★★★

  • Love

    ★★★★½

  • Carol

    ★★★★★

  • Victoria

    ★★★★

  • The Witch

  • Ex Machina

    ★★★★

  • Before I Disappear

    ★★½

  • Heaven Knows What

    ★★★

  • Whiplash

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★★★★

  • Out of the Furnace

    ★★★½

  • Her

    ★★★★★

  • Palo Alto

    ★★★

  • Upstream Color

    ★★★★

  • It Felt Like Love

    ★½

  • Amour

    ★★★★★

  • Liberal Arts

    ★★★

  • Drive

  • Melancholia

    ★★★★½

  • We Need to Talk About Kevin

  • I'm Still Here

    ★★★★★

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Enter the Void

    ★★★★★

  • Dogtooth

    ★★★★½