• Nocturnal Animals

    ★★★★

  • Tales from Earthsea

    ★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Steins;Gate

    ★★★★

  • National Treasure: Book of Secrets

    ★★½

  • Hannibal

    ★★★½

  • La Haine

    ★★★★½

  • Cashback

    ★★★

  • Double King

    ★★★★

  • The Elephant's Garden

    ★★★★

  • The Seven Deadly Sins: Cursed by Light

    ★★½

  • Vinterviken

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

    ★★

  • Spy Kids 3-D: Game Over

    ★★½

  • The Godfather

    ★★★★½

  • Before Sunrise

    ★★★★

  • Okja

    ★★★