Sort by
  • Nope

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The King's Man

  • Red Notice

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★

  • 365 Days

    ½

  • Sonic the Hedgehog

  • Dolittle

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★½

  • Klaus

    ★★★½

  • Countdown

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Pokemon the Movie: Mewtwo Strikes Back - Evolution

    ★★

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • The Wonderland

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • The Dirt

    ★★½

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Third Eye Spies

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Fyre

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Vice

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Bird Box

    ★½

  • The Grinch

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★½

  • Green Book

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★½

  • The Nun

  • The Favourite

    ★★★

  • A Simple Favor

    ½

  • Little Italy

  • The Happytime Murders

    ★★

  • Extinction

    ★½

  • The First Purge

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½