• Bergen

  • Through My Window

  • The Tinder Swindler

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Licorice Pizza

  • Spencer

  • Dune

  • The Power of the Dog

  • Fantasies

    ★★★

  • Friends: The Reunion

  • Save Ralph

  • Ethos

  • The Queen's Gambit

  • Two Types of People

  • I Care a Lot

  • Another Round

    ★★★★½

  • Love Likes Coincidences 2

  • The Father

    ★★★★½

  • Minari

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • La Belle Époque

    ★★★★★

  • Noah Land

  • The Perfect Date

  • The Professor and the Madman

  • Money Trap

  • Operation Cicero

  • One Love

  • Müslüm

  • Green Book

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★½

  • Kaybedenler Kulübü Yolda

  • Hadi Be Oğlum

  • Stranger in My Pocket

    ★½

  • Deliha 2

  • Arif V 216

    ★★★½

  • Hot Sweet Sour

  • In the Family

  • Ayla: The Daughter of War

  • Serial Cook

  • Something Useful

    ★★★★

  • Baby Driver

  • Call Me by Your Name

    ★★★

  • Sour Apples

    ★★½

  • For Both of Us

  • The Invisible Guest

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets

  • Me Before You

  • My Mother's Wound

  • Dünyanın En Güzel Kokusu

  • 61 Days

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • My Brother

    ★★★

  • Delibal

    ★★½

  • What's Left of You

  • Focus

    ★★★★

  • Fifty Shades of Grey

  • PK

    ★★★½

  • Mix Tape

  • Whisper If I Forget

    ★★★★★

  • Interstellar

  • That Sugar Film

  • The Fault in Our Stars

  • The Water Diviner

  • Kendime İyi Bak

  • A Small September Affair

    ★★★