• Noga Can Fly

    ★★★★★

  • I Don't Want To Cry Later

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Jexi

    ★★★

  • In the Tall Grass

  • Incitement

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Hey, Where's Shabby?

    ★★★★★

  • The Shiny Shrimps

    ★★★½

  • Yesterday

    ★★★

  • At the Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal

    ★★★★

  • חמוץ חריף

    ★★★★★

  • After

    ½

  • Astro Kid

    ★★★★

  • Pain and Glory

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • Final Score

    ★★★

  • Free Solo

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • Working Woman

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Piercing

    ★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★★

  • The Commuter

    ★★★½

  • The Wife

    ★★★

  • The Death of Stalin

    ★★

  • Darkest Hour

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • The Disaster Artist

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Poop Talk

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★★

  • That's Not Cheating

  • The Infiltrator

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★★

  • Hail, Caesar!

    ★★★½

  • Captain Fantastic

    ★★★★★

  • Blush

    ★★★★

  • Irrational Man

    ★★★

  • The DUFF

    ★★★½

  • Tangerine

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★★

  • The One I Love

    ★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★½

  • The Kindergarten Teacher

    ★★½

  • Whiplash

    ★★★★½

  • Saving Mr. Banks

    ★★★★★

  • We're the Millers

    ★★★★★

  • Don Jon

    ★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★½

  • Searching for Sugar Man

    ★★★★½

  • Safety Not Guaranteed

    ★★★★½

  • Robot & Frank

    ★★★★½

  • The Exchange

    ★★★

  • Carnage

    ★★★★

  • Tangled

    ★★★★★

  • The Next Three Days

    ★★★

  • Unstoppable

    ★★★★

  • Megamind

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Temple Grandin

    ★★★★

  • Blue Valentine

    ★★★★½

  • Bolt

    ★★★★★

  • Juno

    ★★★½