Sort by

Lenny has logged 15 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Jack and Jill

Jack and Jill

2011
×
Read the review Edit this entry  
23
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
House Broken

House Broken

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
16
The Toxic Avenger Part II

The Toxic Avenger Part II

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Transformers

Transformers

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Scary Movie 4

Scary Movie 4

2006
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Terminator 2: Judgment Day

Terminator 2: Judgment Day

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Eight Legged Freaks

Eight Legged Freaks

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Desperados

Desperados

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry