RSS feed for arth
  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★½

  • Scary Movie

    ★★★

  • Tolkien

    ★★★★

  • Bee Movie

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • K-12

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • A Goofy Movie

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Descendants 3

    ★★★★

  • 6 Years

    ★★½

  • 13 Going on 30

    ★★★★

  • Her

    ★★★★★

  • The Edge of Democracy

    ★★★★

  • Friday the 13th: The Final Chapter

    ★★★