• Not Okay

    ★★★

  • The Gray Man

  • Persuasion

    ½

  • Ms. Marvel

  • Obi-Wan Kenobi

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ★★★

  • Men

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Deep Water

    ★★

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Death on the Nile

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★★

  • Editing

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

  • Halloween Kills

    ½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • Baby Annette, à l'impossible ils sont tenus

  • He's All That

    ½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • Lamb

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★★

  • The Tomorrow War

  • Luca

    ★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½