• Crush

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★

  • House Comes with a Bird

  • Marry Me

    ★★★★

  • Sabato, domenica e lunedì

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Tear Along the Dotted Line

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Carla - il film

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • I Am Santa Claus

    ★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • ANIMALI FANTASTISBRIZZ I REATINONINPRESCRIZIONE DI GRINDESBRIZZ

    ★★★★★

  • Freaks Out

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Money Heist: From Tokyo to Berlin

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Cinderella

  • Dune

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • Blue Dream: The Road to Wembley

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Mascarpone

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Carosello Carosone

    ★★★

  • Us Again

    ★★★★

  • Amend: The Fight for America

    ★★★★

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • One Royal Holiday

    ★★★★★

  • Canvas

    ★★★½

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • ANIMALI FANTASTISBRIZZ E COME CIOCCARLY

    ★★★★★

  • Supernova

    ★★★½

  • Des

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Monday

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • The World to Come

    ★★★½

  • Out

    ★★★

  • Good Omens: Lockdown

  • A Secret Love

    ★★★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★