• Midnight in the Switchgrass

  • Fear Street: 1666

  • Gunpowder Milkshake

  • A Classic Horror Story

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • The Tomorrow War

  • Infinite

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Djinn

  • The Woman in the Window

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Oxygen

  • Things Heard & Seen

  • Wrath of Man

  • Stowaway

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • The Unholy

  • The Seventh Day

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Happily

    ★★★

  • Deadly Illusions

    ★★

  • The Devil Below

  • Coming 2 America

  • Phobias

  • Chaos Walking

  • Willy's Wonderland

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Locked Down

    ★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

  • The One You Feed

    ½

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Songbird

    ★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Let Them All Talk

  • What Lies Below

    ★★

  • Love, Weddings & Other Disasters

    ★½

  • Monster Hunter

  • Superintelligence

  • Insert Coin

  • Hillbilly Elegy

  • Spell

  • Skylines

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • The Empty Man

    ★★½

  • The Banishing

    ★★½

  • Soul

  • Freaky

  • Blithe Spirit

    ★½

  • Sightless

  • The Scary House

  • Enola Holmes

  • Supernova

  • Violation

  • I Care a Lot

  • Bloody Hell

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Honest Thief

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The Binge

  • The Sleepless

  • PVT Chat

  • Host

    ★★★½