RSS feed for Nomi

Nomi has logged 12 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Frightmare

Frightmare

1983
×
Edit this entry  
16
Night Watch

Night Watch

2004
×
★★★½
Edit this entry  
26
Vampires

Vampires

1998
×
★★
Edit this entry  
21
The Human Centipede 3 (Final Sequence)

The Human Centipede 3 (Final Sequence)

2015
×
★★★★
Edit this entry  
20
Aliens vs Predator: Requiem

Aliens vs Predator: Requiem

2007
×
★★★
Edit this entry  
20
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

2004
×
★★½
Edit this entry  
19
Knowing

Knowing

2009
×
★★★
Edit this entry  
18
Big Trouble in Little China

Big Trouble in Little China

1986
×
★★★½
Edit this entry  
15
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Tropic Thunder

Tropic Thunder

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
An American Werewolf in London

An American Werewolf in London

1981
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★
Edit this entry