• 365 Days: This Day

    ½

  • Deep Water

  • X

    ★★★½

  • Bergen

    ★★½

  • Hatching

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

  • Squid Game

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★

  • Don't Breathe 2

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Blue Bayou

    ★★★★

  • The Innocents

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Forever Purge

  • Luca

    ★★★★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

  • Elite Short Stories: Nadia Guzmán

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Four Roads

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Oxygen

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Recalled

    ★★★½

  • Save Ralph

  • What Do We See When We Look at the Sky?

    ★★

  • Girl in the Basement

  • Behind Her Eyes

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Death to 2020

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Ethos

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Held

    ★★★½

  • Platform

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Run

  • Little Fish

    ★★★★★

  • Sweat

    ★★

  • The Paramedic

    ★★

  • Nomadland

  • The Devil All the Time

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Spring Blossom

    ½

  • Barbie: Princess Adventure

  • Come True

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Summer of 85

    ★★★½

  • One-Way to Tomorrow

  • Normal People

    ★★★★½

  • Shiva Baby

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Undine

  • Wildland

    ★★★½

  • 365 Days

    ½

  • Exile