Sort by
  • Madame Web

    ½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • A Very Good Girl

    ★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Secret Invasion

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love & Death

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Deleter

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Moon Knight

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★

  • Umma

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★