Sort by

✨Becks✨ has logged 852 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Spree

Spree

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Persepolis

Persepolis

2007
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Mank

Mank

2020
×
★★
Edit this entry  
30
Spy Kids

Spy Kids

2001
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Rudolph the Red-Nosed Reindeer

Rudolph the Red-Nosed Reindeer

1964
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Becky

Becky

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
I Kill Giants

I Kill Giants

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Banana Split

Banana Split

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
Black Christmas

Black Christmas

1974
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Knight's Tale

A Knight's Tale

2001
×
★★★½
Edit this entry  
21
Catch That Kid

Catch That Kid

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Artemis Fowl

Artemis Fowl

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
16
Gemini

Gemini

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

2015
×
★★
Edit this entry  
15
Hansel & Gretel: Witch Hunters

Hansel & Gretel: Witch Hunters

2013
×
★★★★
Edit this entry  
15
Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
14
The Boy

The Boy

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Middleditch & Schwartz

Middleditch & Schwartz

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Middleditch & Schwartz

Middleditch & Schwartz

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
Middleditch & Schwartz

Middleditch & Schwartz

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
The Last Song

The Last Song

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Truth or Dare

Truth or Dare

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Half Nelson

Half Nelson

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Clouds

Clouds

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Godless

Godless

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The App That Stole Christmas

The App That Stole Christmas

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

Jeff Dunham's Very Special Christmas Special

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★
Edit this entry  
11
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Christmas Inheritance

Christmas Inheritance

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
A Very Country Christmas

A Very Country Christmas

2017
×
★★
Edit this entry  
09
Clerks

Clerks

1994
×
★★★★½
Edit this entry  
08
12 Gifts of Christmas

12 Gifts of Christmas

2015
×
★★½
Edit this entry  
08
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★
Edit this entry  
08
Little Women

Little Women

1994
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Miracle on 34th Street

Miracle on 34th Street

1947
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Noelle

Noelle

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Godmothered

Godmothered

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
The Last Christmas Party

The Last Christmas Party

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Holiday Calendar

The Holiday Calendar

2018
×
Edit this entry  
06
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
A Star for Christmas

A Star for Christmas

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bound

Bound

1996
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Christmas with a Prince

Christmas with a Prince

2018
×
★½
Edit this entry  
05
A Christmas Prince: The Royal Baby

A Christmas Prince: The Royal Baby

2019
×
★★½
Edit this entry  
05
A Christmas Prince: The Royal Wedding

A Christmas Prince: The Royal Wedding

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
A Christmas Prince

A Christmas Prince

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry