Sort by
  • Black Swan

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Short Term 12

    ★★★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★★

  • The Aviator

    ★★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★★

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Happy Birthday, Marsha!

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sing Street

    ★★★★

  • I Lost My Body

    ★★★★

  • Creed

    ★★★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★★

  • Dazed and Confused

    ★★★★★