Sort by
  • Meet Cute

    ★★★★

  • Love in the Villa

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★½

  • A Perfect Pairing

    ★★½

  • The Valet

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★½

  • Marry Me

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Resort to Love

    ★★½

  • We Broke Up

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Long Story Short

    ★★★★½

  • Love, Repeat

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Operation Christmas Drop

    ★★½

  • Holidate

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • Chemical Hearts

    ★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Desperados

    ★½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★½

  • Sylvie's Love

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ½

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Let It Snow

    ★★½

  • Last Christmas

    ★★★★½

  • Holiday in the Wild

    ★★

  • Can You Keep a Secret?

    ★★★★

  • Falling Inn Love

    ★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★★½

  • Yesterday

    ★★★½

  • The Last Summer

    ★½

  • Plus One

    ★★★★★

  • Someone Great

    ★★★½

  • The Perfect Date

    ★★½

  • One Red Nose Day and a Wedding

    ★★★

  • Long Shot

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★★½

  • What Men Want

    ★★½

  • The Sunlit Night

    ★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

  • The Christmas Contract

    ★★★½

  • Second Act

    ★★★

  • The Princess Switch

    ★★½

  • The Holiday Calendar

    ★★★

  • Nappily Ever After

    ★★★★

  • Little Italy

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Destination Wedding

    ★★★

  • No Postage Necessary

    ½

  • Set It Up

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

  • Candy Jar

    ★★★

  • In a Relationship

    ★★★½

  • Happy Anniversary

    ★½

  • When We First Met

    ★★★

  • Juliet, Naked

    ★★★★