RSS feed for Samantha
  • Insidious

    ★★★★

  • The Cabin in the Woods

    ★★★★

  • Insidious: Chapter 2

    ★★★★

  • The Purge

    ★★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Split

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • The Witch

    ★★★★

  • Teaching Mrs. Tingle

    ★★★

  • Halloween H20: 20 Years Later

    ★★★

  • The Mist

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • X-Men Origins: Wolverine

    ★★★★

  • The Spirit

    ★★★

  • Whiteout

    ★★★½

  • Green Lantern

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Sin City: A Dame to Kill For

    ★★★★