RSS feed for Khaled

Khaled has watched 14 romance films.

  • La La Land

    ★★★★★

  • Your Name.

    ★★★½

  • Colonia

    ★★★★

  • Her

    ★★★★

  • The Great Gatsby

    ★★★★★

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★½

  • Pride & Prejudice

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

  • 50 First Dates

    ★★★½

  • A Beautiful Mind

    ★★★★★

  • Titanic

    ★★★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★½

  • The Last of the Mohicans

    ★★★½

  • Castle in the Sky

    ★★★