RSS feed for Khaled

Khaled has watched 10 westerns.

  • The Revenant

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Django Unchained

    ★★★½

  • Lawless

    ★★★½

  • True Grit

    ★★★½

  • 3:10 to Yuma

    ★★★★★

  • Unforgiven

    ★★★★½

  • Pale Rider

    ★★★½

  • The Good, the Bad and the Ugly

    ★★★★★

  • For a Few Dollars More

    ★★★★★