Sort by

Ben has logged 32 entries for films during April 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Nocturnal Animals

Nocturnal Animals

2016
×
★★★½
Edit this entry  
30
John Wick

John Wick

2014
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
30
twelves.

twelves.

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Destroyer

Destroyer

2018
×
★★★
Edit this entry  
27
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Missing Link

Missing Link

2019
×
★★★½
Edit this entry  
22
Penguins

Penguins

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Curse of La Llorona

The Curse of La Llorona

2019
×
★½
Edit this entry  
21
Guava Island

Guava Island

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
19
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
18
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Teen Spirit

Teen Spirit

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
14
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
twelves.

twelves.

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hellboy

Hellboy

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★
Edit this entry  
07
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
Read the review Edit this entry  
01
twelves.

twelves.

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry