Ben has logged 30 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Annabelle Comes Home

Annabelle Comes Home

2019
×
★★½
Edit this entry  
29
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Nathan Daniel Philips Returns

Nathan Daniel Philips Returns

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Nathan Daniel Philips

Nathan Daniel Philips

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Anima

Anima

2019
×
Edit this entry  
25
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
★★½
Edit this entry  
24
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★½
Edit this entry  
24
The Secret Life of Pets

The Secret Life of Pets

2016
×
★★★½
Edit this entry  
23
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
21
Late Night

Late Night

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Ma

Ma

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★½
Edit this entry  
12
Men in Black 3

Men in Black 3

2012
×
★★★½
Edit this entry  
12
Men in Black II

Men in Black II

2002
×
★★★
Edit this entry  
12
Men in Black

Men in Black

1997
×
★★★½
Edit this entry  
11
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★½
Edit this entry  
08
Blockers

Blockers

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
Toy Story 3

Toy Story 3

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
01
Godzilla

Godzilla

2014
×
★★★
Edit this entry