Sort by

Izzy has logged 11 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★
Edit this entry  
26
Heathers: The Musical

Heathers: The Musical

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Not Okay

Not Okay

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fall

Fall

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fresh

Fresh

2022
×
★★★★
Edit this entry  
01
Orphan: First Kill

Orphan: First Kill

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry