• Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Firestarter

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★

  • Moonshot

    ★★

  • Deep Water

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Dropout

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dog

    ★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The Tinder Swindler

  • The 355

  • American Underdog

    ★★

  • Pinocchio: A True Story

  • The King's Man

    ★★

  • Station Eleven

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • The Tender Bar

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Britney vs. Spears

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Cry Macho

    ★★