Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Consecration

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Last Things

    ★★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • Babylon

  • Low Tide: DLC

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

    ★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Low Tide: A Newly Restored Work by Thomas Wright

    ★★★★★

  • Slaughterhouses of Modernity

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Astonishing Tales of Terror: Rocktapussy!

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Medieval

    ★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Mean Spirited

    ★★½

  • Human Flowers of Flesh

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Unstable Object II

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Stars at Noon

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Godland

    ★★

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★½

  • Enys Men

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Armageddon Time

    ★★★★

  • EO

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Memory

  • Aphotic Zone

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★

  • Nest

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★